Zakres usług / Naprawa stacyjek i zamków

Warning: Undefined array key "title" in /home/seeme/domains/kluczesiedlce.pl/public_html/wp-content/themes/universal-theme/blocks/block-text.php on line 10

NAPRAWA ZAMKÓW SIEDLCE

Klucz 'przycina’ się w stacyjce, nie przekręca się albo zablokowała się stacyjka – można wykonać naprawę zamka bez konieczności wymiany. Klucz pozostanie ten sam, więc nie ma potrzeby programowania nowego klucza. Naprawa zamków Siedlce, przeróbka nowych zamków na obecny klucz, dorabianie kluczy do zamka, stacyjki itp.

Posiadamy dużą wiedzę na temat specyfiki budowy stacyjek i zamków każdego typu, dzięki czemu zaradzimy każdej usterce. Podczas pracy korzystamy jedynie ze sprzętu najwyższej jakości, co zapewnia wysoką jakość i skuteczność podjętych napraw. Przycinanie się kluczyka w stacyjce czy jej zablokowanie nie musi wiązać się z wymianą dotychczasowego oraz programowaniem nowego klucza. Rozwiążemy Twój problem bez narażania Cię na dodatkowe koszty. Najczęstsze przyczyny usterek zamków stanowią nieudane próby kradzieży, wytarcie kluczyków lub zapadek w samym zamku, a także brak odpowiednich działań konserwujących. Poradzimy sobie z negatywnymi skutkami wymienionych wyżej czynników, poprzez naprawę zamka w Siedlcach, a w razie potrzeby przerobimy nowy zamek dostosowując go do obecnego klucza.

 

Zaufaj najlepszym specjalistom i powierz nam

Naprawa zamków Siedlce

POZNAJ OFERTĘ

Zakres usług

Ostrzenie noży i sitek

Precyzja i komfort wykonywanej pracy zależą w dużym stopniu od niezawodności używanego narzędzia. Dotyczy to nawet prostych czynności realizowanych codziennie przez każdego z nas. Uprzyjemnij sobie czynności kuchenne, ogrodowe itd. (…)

Kodowanie i naprawa kluczy i pilotów

Dziś wszystkie nowe auta posiadają piloty, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć usługi kodowania pilotów samochodowych. Kodujemy nawet nietypowe i rzadko spotykanie piloty. Usługa wykonywana jest na miejscu, nie ingerujemy w mechanikę stacyjki czy zamka (…)

Komputerowe dorabianie kluczy

Dorobimy drugi klucz z immobiliserem. W swej ofercie posiadamy wszystkie popularne marki samochodów. Większość kluczy dorabiamy od ręki dając możliwość sprawdzenia poprawności działania (…)

Otwieranie samochodów

Zatrzaśnięte klucze w aucie i brak drugiego kluczyka, dla nas to nie problem. Samochody wszystkich marek otwieramy bezpiecznie nie ingerując w mechanikę zamków. Usługa wykonywana jest ciągu kilku minut z dojazdem do klienta (…)

Naprawa stacyjek i zamków

Klucz 'przycina’ się w stacyjce, nie przekręca się albo zablokowała się stacyjka – można wykonać naprawę zamka bez konieczności wymiany. Klucz pozostanie ten sam, więc nie ma potrzeby programowania nowego klucza (…)

×
Masz pytania i wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu