Zakres usług / Komputerowe dorabianie kluczy

KOMPUTEROWE DORABIANIE KLUCZY SIEDLCE

Zgubiłeś klucz do swojego auta? Nie martw się, pomożemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stosowaniu nowoczesnej technologii komputerowej świadczymy usługę jaką jest dorabianie kluczy Siedlce które wykonane będą jak oryginalne. Podstawę do jego wykonania stanowić może kod, zamek lub stacyjka. Priorytetem jest pełne dopasowanie do zamka i komfortowe otwieranie przez długie lata.

Warto wspomnieć, że po 1995 r. głównym zabezpieczeniem samochodu stał się immobiliser. Rozwiązanie to umożliwia uruchomienie auta jedynie za pomocą autoryzowanego klucza z elektronicznym chipem (transponderem). Po włożeniu go do stacyjki następuje weryfikacja umieszczonego w nim kodu. Silnik uruchomi się, gdy kod ten jest zgodny z wpisanym w komputerze pojazdu. Nasza oferta pozwala na dorabianie kluczy Siedlce z takim właśnie transponderem.
Zajmujemy się również kodowaniem kluczy (w tym typu hands free i keyless) a także dorabianiem egzemplarzy do wkładek sejfów oraz kluczy nietypowych. Jeśli Twój klucz zostanie skradziony dokonamy niezbędnych modyfikacji, takich jak całkowite wymazanie skradzionego klucza z pamięci komputera samochodowego, oraz zaprogramowanie nowego. Dodatkowo przerobimy stacyjkę i zamki na nowe klucze. Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa jest naszym priorytetem.

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro.

Dorabianie kluczy Siedlce

 

POZNAJ OFERTĘ

Zakres usług

×
Masz pytania i wątpliwości?
Zapraszamy do kontaktu